KUVAT

2004

17.09. Pub Markus, Äänekoski
18.09. Semifinal, Helsinki
24.09. Wanha Willis, Hollola
25.09. Aapelin Baari, Helsinki
01.10. Onnenpäivät, Lahti
02.10. Koivu Pub, Vantaa
04.10. Rav.laiva Wäiski, Helsinki
08.10. Hotelli Pihkuri, Viitasaari
09.10. TVO, Turku
15.10. Vernissa, Vantaa
16.10. Cafe Bar Comico, Rovaniemi
22.10. MaCondo, Helsinki
24.10. Teerenpeli, Lahti
28.10. Old Cock, Lappeenranta
29.10. Jälkipeli, Mikkeli
30.10. Catisca, Loppi
03.11. Calypso, Vantaa
09.11. Taidekoulu, Kankaanpää
09.11. Rav. Villimies, Kankaanpää
11.11. 45 Special, Oulu
13.11. Myrskyluoto, Kangasala
19.11. Ravintola Patovahti, Kellokoski
20.11. Club Bakkanaali, Huutjärvi
26.11. Pihvimylläri, Nurmijärvi
27.11. Svengi, Järvenpää
03.12. Hotelli Tahkovuori, Nilsiä
04.12. Sahanranta, Kuhmoinen
05.12. Safari, Lammi
08.12. Kaijakka, Tampere
10.12. Ball's, Kajaani
18.12. Rock'n Roll Café, Kirkkonummi
22.12. Semifinal, Helsinki
31.12. Rosendahl, Tampere

 

2005

01.01. Klubi, Tampere
10.01. Cosmic Studios, Tampere
12.01. Apteekkari, Kuopio
14.01. TVO, Turku
20.01. Radio YleQ
21.01. Vakiopaine, Jyväskylä
22.01. Kapteenin Kajuutta, Helsinki
29.01. Honkapaari, Ruovesi
02.02. Amarillo, Turku
04.02. Siilinpesä, Helsinki
05.02. Kultakaivos, Vantaa
11.02. Teerenpeli, Tampere
12.02. Axel, Porvoo
18.02. Wanha Mestari, Tervakoski
19.02. Karkkilan Hovi, Karkkila
25.02. Factory, Helsinki
26.02. Bar Maxim, Salo
04.03. Pub 34, Hämeenlinna
05.03. Kellari, Riihimäki
06.03. Hitsville, Helsinki
19.03. Länsitupa, Vantaa
24.03. Old Cock, Lappeenranta
25.03. Jälkipeli, Mikkeli
26.03. Räpä Rällää, Tampere
27.03. Myrskyluoto, Kangasala
30.03. Old Skipper's, Helsinki
01.04. 6–0, Seinäjoki
02.04. Pub Olkkari, Mäntyharju
06.04. Treffi Pub, Helsinki
07.04. Wanha Jokela, Joensuu
08.04. Torvi, Lahti
09.04. Bar Lost Lion, Ruokolahti
15.04. Pub Markus, Äänekoski
16.04. Firmas, Karttula
21.04. On The Rocks, Helsinki
04.05. Aapelin Baari, Helsinki
06.05. Kiteen Kievari, Kitee
07.05. Ohrantähkä, Korpilahti
14.05. Saharanta, Kuhmoinen
15.05. Irish Pub, Lahti
19.05. Henry´s Pub, Tampere
21.05. Majuri Kari Toivosen ja rouva Virpi Toivosen 40-vuotisjuhlat, Huovinrinteen upseerikerho, Säkylä
25.05. Hot. Tammerin puisto – yksityist., Tampere
27.05. Asianajotoimisto Fredman & Månsson, Helsinki
27.05. Kipsari, Helsinki
29.05. Voodoo Society Open, Tampere
01.06. Calypso, Vantaa
03.06. Rock'n Roll Café, Kirkkonummi
04.06. Rantatupa, Somero
07.06. Tavastia (with Freud Marx Engels & Jung), Helsinki -
Part 1
07.06. Tavastia (with Freud Marx Engels & Jung), Helsinki -
Part 2
08.06. London Pub (with Freud Marx Engels & Jung), Tampere
10.06. Paimion Putka, Paimio
11.06. Rav. Kaisa, Kouvola
14.06. Pecos Bill -kortit
15.06. Semifinal, Helsinki
17.06. Siikaisten matkailukeskus, Siikainen
18.06. Honkapaari, Ruovesi
01.07. Bar Virtanen, Tampere
02.07. Ämy, Hämeenlinna
13.07. Tammerfest/Klubin terassi, Tampere
14.07. Tammerfest/Klubin terassi, Tampere
15.07. Tammerfest/Klubin terassi, Tampere
15.07. Tammerfest/Coloradon terassi (with Freud Marx Engels & Jung), Tampere
16.07. Tammerfest/Klubin terassi, Tampere
23.07. Beach Party, Karkkila
23.07. El Weicco, Veikkola
30.07. Qstock, Oulu
06.08. Hiroshima muistotilaisuus, Järvenpää
13.08. Käpylän kyläjuhlat, rav. Nyyrikki, Helsinki
04.09. Helsingin Juhlaviikot/Huvilateltta
07.09. The official release of the No Mercy (MGMCD 2209) album
09.09. Factory, Helsinki
11.09. Kari vieraana Arto Nybergin ohjelmassa
15.09. Klubi, Tampere
16.09. Kari Njassan vieraana, Radio Helsinki
16.09. Bar Alahuone / VR:n Makasiinit, Helsinki
17.09. Kapteenin Kajuutta, Helsinki
23.09. Sääkshovi, Lempäälä
24.09. Työväentalo, Tampere
27.09. Orilammen Lomakeskus, Hillosensalmi
30.09. Roxx, Pub / Ravintola Grönan, Hanki
06.10. Red Neck, Jyväskylä
14.10. Kultakaivos, Vantaa
26.10. Gloria / Lauluntekijäklubi, Helsinki
29.10. Yksityistilaisuus, Espoo
29.10. Iso Masa, Kirkkonummi
02.11. Amarillo, Turku
03.11. Wanha Jokela, Joensuu
05.11. Sillankorva, Klamila
11.11. Bar Comico, Rovaniemi
16.11. Apteekkari, Kuopio
26.11. Siilinpesä, Helsinki
01.12. Bar Port Arthur, Turku
05.12. Bar Virtanen, Tampere
10.12. Länsitupa, Vantaa
17.12. Safari Pub, Lammi
21.12. Semifinal, Helsinki

 

2006

06.01. Cinema, Pieksämäki
07.01. Nuijamies, Mikkeli
13.01. Yksityistilaisuus, Helsinki
27.01. Seurahuone, Kokkola
03.02. Ale Pub, Jyväskylä
10.02. Everton, Viiala
11.02. Factory, Helsinki
18.02. Rav.laiva Wäiski, Helsinki
01.03. Treffi Pub, Helsinki
05.03. 45 Special, Oulu
15.03. Amarillo, Turku
17.03. Rav. Länkkäri, Vantaa
18.03. Duetto, Nurmijärvi
31.03. Svengi, Järvenpää
07.04. Runorock/Torvi, Lahti
13.04.

Old Cock, Lappeenranta

22.04. Zillon, Loviisa
30.04. Kulttuuritalo, Helsinki
11.05. Yksityistilaisuus, Tampere
12.05. Rock'n Roll Cafe, Kirkkonummi
26.05. Kipsari, Helsinki
27.05. Kainuun Jazzkevät / City Blues Café, Kajaani
03.06. Vanha Viiala, Anjalankoski
04.06. Käpylän kyläjuhlat, Helsinki
09.06. Yksityistilaisuus, Porkkala
10.06. Steissin Pub, Vantaa
16.06. Parnell's, Forssa
17.06. Semifinal, Helsinki
23.06. Vastavirta-klubi, Tampere
30.06. Haapavesi Folk, Haapavesi
01.07. Ämy, Hämeenlinna
12.07. Tammerfest/Klubin terassi, Tampere
13.07. Tammerfest/Klubin terassi, Tampere
14.07. Tammerfest/Klubin terassi, Tampere
15.07. Tammerfest/Klubin terassi, Tampere

 

2007

02.02. Donna Paukku, MTV3
13.02. Klubi, Tampere (with Jukka Tolonen)
15.02. Yo-talo (with Steen1), Tampere
16.02. Bar McArthur, Järvenpää
17.02. Rav. Dublinin Ovet, Tampere
21.02. Pyynikin Portti, Tampere
23.02. Mine Bar, Vantaa
24.02. Bar Macondo, Helsinki
28.02. Rav. Artturi (with Muff&Zack/Naked), Tampere
01.03. Bar Ruma, Tampere
02.03. Kulttuuriklubi Tammerfors, Tampere
03.03. Factory, Helsinki
06.03. Vastavirta, Tampere
09.03. Virgin Oil (with Steen1), Helsinki
10.03. Kahdet kasvot, Tampere
17.03. Rav. Vapari. Heinola
24.03. Rav. Länkkäri, Helsinki
28.03. Pispalan Pulteri, Tampere
30.03. Rav. Karhun koti, Eurajoki
31.03. Hartzan Rock Pub, Uusikaupunki
01.04. Bar Las Palmas, Tampere
04.04. Amarillo, Turku
05.04. Pub Brode, Vantaa
06.04. Koivu Pub, Vantaa
07.04. Ten Dollars Saloon, Lahti
08.04. Pub Robins, Kerava
14.04. Villen mesta, Iitti
18.04. Port Arthur, Turku
20.04. Pub Hassel, Vantaa
21.04. Vapriikki, Tampere
21.04. Walter´s, Vammala
23.04. Rock&Blues Bar Ohranjyvä, Tampere
25.04. Vanajan linna (yksityistil.), Hämeenlinna
27.04. Kahvila Valo, Tampere
28.04. Gobi Desert Canoe Club, Tampere
01.05. Liljan patsas, Turku
04.05. Siilinpesä, Helsinki
09.05. Vanha Jokela, Joensuu
11.05. Redneck, Jyväskylä
13.05. Bar Las Palmas, Tampere
16.05. 3 lyhtyä, Lappeenranta
17.05. The Rocks, Savonlinna
18.05. Ball's, Kajaani
19.05. Bar Comico, Rovaniemi
20.05. Club 45, Oulu
24.05. Corner's Pub, Kokkola
26.05. Tavastia/Semifinal (with Risto), Helsinki
01.06. Paimion Putka, Paimio
02.06. Myllynranta Rock, Ruotsinpyhtää
02.06. Old Cock, Lappeenranta
08.06. Vaasafest, Tori, Vaasa
09.06. Yksityistilaisuus, Lahti
15.06. El Weicco, Kirkkonummi
16.06. Leena's Gasthaus, Kuhmoinen
29.06. Roxx Pub, Hanko
30.06. Ämy, Hämeenlinna
11.07. Tammerfest/Klubin terassi, Tampere
12.07. Tammerfest/Klubin terassi, Tampere
13.07. Tammerfest/Klubin terassi, Tampere
13.07. Satamatori Fest, Lappeenranta
14.07. Tammerfest/Klubin terassi, Tampere
20.07. Rav. Lojo, Lohja
27.07. Yksityistilaisuus, Joutseno
28.07. Yksityistilaisuus, Koskenkorva
03.08. Pyhä Unplugged/Hot.Pyhätunturi, Pelkosenniemi
04.08. Pyhä Unplugged/Hot.Pyhätunturi, Pelkosenniemi
24.08. Länkkäri, Vantaa
25.08. Toijalan kellariteatteri, Toijala
03.09. Rav.laiva Wäiski, Helsinki
14.09. Lutakko, Jyväskylä
21.09. Wanha Mestari, Riihimäki
05.10. Monttu, Pori
06.10. Yksityistilaisuus, Merikarvia
19.10. Leena´s Gasthaus, Kuhmoinen
27.10. Swengi, Järvenpää
03.11. Safari Pub, Lammi
14.11. Apteekkari, Kuopio
17.11. Virgin Oil, Helsinki
23.11. Pub Markus, Äänekoski
24.11. Gilles Gården, Turku
01.12.

Finnegans, Hyrylä

05.12. Kerubi, Joensuu
07.12. Yksityistilaisuus, Kokkola
08.12. Bar Koodi, Kemi
09.12. PSK Kaupunni, Oulu
14.12. Piilopaikka, Vantaa
15.12. Bar 52, Helsinki
20.12. Yksityistilaisuus, Helsinki
21.12. Corner´s, Kokkola
26.12. Semifinal, Helsinki
   
2008  
07.01. Ma Radio Helsinki, live 17:00-18:00
14.01. Ma KOM Ravintola, Helsinki
18.01. Pe Factory, Helsinki
25.01. Pe Winter Unplugged, Sodankylä
26.01. La Winter Unplugged, Sodankylä
01.02. Pe Bar Macondo, Helsinki
02.02. La Yksityistilaisuus, Helsinki
09.02. La Puksun Pub, Helsinki
14.02. To KOM Ravintola, Helsinki
15.02. Pe Rav. Rentukka, Jyväskylä
16.02. La Rav. Virtainhovi, Virrat
01.03. La Pub Pete, Helsinki
06.03. To Henry's Pub, Helsinki
07.03. Pe Kolme Lyhtyä, Lappeenranta
08.03. La Vastakulttuuriklubi, Loimaa
15.03. La Yksityistilaisuus, Turku
16.03. Su On the Rocks, Helsinki
19.03. Ke Bar Loose, Helsinki
20.03. To Rock 'n' Roll Café, Lohja
21.03. Pe Pub Bunkkeri, Keuruu
22.03. La Jälkipeli, Mikkeli
23.03. Su Dante´s Corner, Turku
30.03. Su Yksityistilaisuus, Helsinki
04.04. Pe Paimion Putka, Paimio
05.04. La Shalimar Club, Helsinki
11.04. Pe Aapelin Baari, Helsinki
12.04. La Yksityistilaisuus, Helsinki
18.04. Pe Rav. laiva Wäiski, Helsinki
30.04. Ke Uusi ylioppilastalo, Helsinki
01.05. To Tokoinranta, Helsinki
02.05. Pe Red Neck, Jyväskylä
03.05. La Yksityistilaisuus, Ylöjärvi
03.05. La Rav. Everton, Viiala
10.05. La Rav. Kulkuri, Hartola
15.05. To Wanha Jokela, Joensuu
16.05. Pe Hot. Pyhäsalmi, Pyhäjärvi
17.05. La Bar Comico, Rovaniemi
18.05. Su PSK Kaupunni, Oulu
19.05. Ma On the Rocks, Helsinki
23.05. Pe Rav. Fortuna, Espoo
24.05. La Citypub, Kauhajoki
29.05. To Tavastia, Helsinki
30.05. Pe Rav. Mesikämmen, Karhula
01.06. Su Pub Pickwick, Kerava
04.06. Ke Levykauppa Äx, Helsinki klo 18:00
07.06. La Käpylän kyläjuhlat, Helsinki
11.06. Ke Semifinal, Helsinki
13.06. Pe Provinssirock, Seinäjoki / KARI PEITSAMON SKOOTTERI
14.06. La Yksityistilaisuus, Hämeenlinna
27.06. Pe Rav. Grönan, Hanko
28.06. La Ämy, Hämeenlinna
28.06. La Walters, Vammala
29.06. Su Swengi, Järvenpää
04.07. Pe Bar Pinta, Nokia
05.07. La Ruisrock, Turku / KARI PEITSAMON SKOOTTERI
09.07. Ke Tammerfest/Klubin terassi, Tampere
10.07. To Tammerfest/Klubin terassi, Tampere
11.07. Pe Ilosaarirock, Joensuu
12.07. La Joutopäivät, Joutsa
19.07. La Rockperry, Vaasa / KARI PEITSAMON SKOOTTERI
21.07. Ma Rav. Villa Volter, Kustavi
25.07. Pe Rav. Valentina, Helsinki
26.07. La Uuden musiikin festivaali, Turku
28.07. Ma Texas Outback Bar & Grill, Helsinki
30.07. Ke DBTL/Rav. Vegas, Turku
01.08. Pe Club Liberté, Helsinki
02.08. La Yksityistilaisuus, Helsinki
02.08. La Yksityistilaisuus, Vantaa
03.08. Su Faces, Karjaa
06.08. Ke Rav. Kustaa III, Tampere
08.08. Pe Pyhä Unplugged/Hot.Pyhätunturi, Pelkosenniemi
09.08. La Pyhä Unplugged/Hot.Pyhätunturi, Pelkosenniemi
17.08. Su Elmun kansanjuhla, Helsinki
18.08. Ma Rav. Rytmi/Art Goes Kapakka, Helsinki
23.08. La Toijalan Kellariteatteri, Akaa
29.08. Pe Kulttuurikahvila Hertta, Tampere
30.08. La Vanha Ylioppilastalo, Helsinki
05.09. Pe Sikarihuone, Helsinki
06.09. La The Pub, Pornainen
13.09. La Pub Pete, Helsinki
19.09. Pe Pub Sininen Karhu, Huittinen
20.09. La Yksityistilaisuus, Rauma
26.09. Pe Wood Pub, Lahti
27.09. La Pub Wanha Walkeala, Valkeala
29.09. Ma Texas Outback Bar & Grill, Helsinki
02.10. To VIKING XPRS, Helsinki/Tallinna
03.10. Pe VIKING XPRS, Helsinki/Tallinna
04.10. La VIKING XPRS, Helsinki/Tallinna
10.10. Pe Yksityistilaisuus, Hyvinkää
11.10. La Rav. Rokkari, Järvenpää
14.10. Ti Kulttuuriareena Gloria, Helsinki
16.10. To Bar Idän Tähti, Helsinki
17.10. Pe Yksityistilaisuus, Tampere
18.10. La Rav. Lapuanhovi, Lapua
21.10. Ti Rav. Wenla, Helsinki
26.10. Su Yksityistilaisuus, Tampere
30.10. To VIKING ISABELLA, Turku/Tukholma
01.11. La Swengi, Järvenpää / KARI PEITSAMON SKOOTTERI
02.11. Su Bar Loose, Helsinki
03.11. Ma Yksityistilaisuus, Helsinki
22.11. La Yksityistilaisuus, Kotka
03.12. Ke Pub Port Arthur, Turku
04.12. To Yksityistilaisuus, Helsinki
05.12. Pe TBA, Helsinki
06.12. La Swengi, Järvenpää
10.12. Ke Semifinal, Helsinki
19.12. Pe Sikarihuone, Helsinki
   
2009  
02.01. Pe Paimion Putka, Paimio
03.01. La Yksityistilaisuus, Helsinki
05.01. Ma Bar Macondo, Helsinki
12.01. Ma KOM Ravintola, Helsinki
15.01. To Jerry Halloween show / nauhoitus
30.01. Pe Winter Unplugged/Hot. Pyhätunturi, Pelkosenniemi
31.01. La Winter Unplugged/Hot. Pyhätunturi, Pelkosenniemi
06.02. Pe Rav. Mesikämmen, Kotka
07.02. La Jerry Halloween, TV1 klo 22:00
14.02. La Virgin Oil, Helsinki
22.02. Su Pub U.Kaleva, Helsinki, klo 19:00
27.02. Pe Pub Jaakko V, Kotka
28.02. La Rav. Kamari, Vihti
06.03. Pe Siilinpesä, Helsinki
07.03. La Yksityistilaisuus, Helsinki
07.03. La Gloria, Helsinki
08.03. Su Cafe Mascot, Helsinki
14.03. La Pianobaari, Helsinki
20.03. Pe Bar Boothill, Helsinki
21.03. La Oluthuone Poirotti, Helsinki
24.03. Ti Kosketuksessa YLE Teema / nauhoitus
27.03. Pe Liberte, Helsinki
28.03. La Yksityistilaisuus, Kotka
03.04. Pe Runorock/Kirjaston auditorio klo 17-19, Lahti
03.04. Pe Runorock/Torvi, Lahti
04.04. La Club Universum, Helsinki
09.04. To Corners Pub, Kokkola
11.04. La Bar Comico, Rovaniemi
12.04. Su PSK Kaupunni, Oulu
17.04. Pe Northern Lights, Brighton ENGLAND
18.04. La Northern Lights, Brighton ENGLAND
25.04. La Sikarihuone, Helsinki
28.04. Ti Bar Loose, Helsinki
29.04. Ke Radio Helsinki live klo 11:00
30.04. To Lepakkomies, Helsinki
01.05. Pe Tokoinranta klo 12-13, Helsinki
02.05. La Uutisvuoto, TV1 klo 21:30
07.05. To Wanha Jokela, Joensuu
08.05. Pe Pub BlackOut, Mikkeli
14.05. To EU-vaalit TV1 klo 21:00, suora lähetys
16.05. La Tikkurilan kirjaston puisto, Vantaa
16.05. La Steissin Pub, Vantaa
17.05. Su Radio Helsinki klo 16-18, suora lähetys
20.05. Ke Walters, Vammala
22.05. Pe Rav. Iloinen Härkä, Turku
23.05. La Yks.til., Salo
27.05. Ke Semifinal, Helsinki
29.05. Pe Lutakko, Jyväskylä
30.05. La Ruukinmyllyn Jokijamit, Ruotsinpyhtää
01.06. Ma Rav. Milenka, Helsinki
05.06. Pe Kaapelitehdas, Helsinki
06.06. La Kaapelitehdas, Helsinki
07.06. Su EU-vaalivalvojaiset TV1 klo 19:45, suora lähetys
12.06. Pe Bar Pinta, Nokia
13.06. La Kulttuuritalo, Helsinki klo 19:30
13.06. La Yksityistilaisuus, Helsinki
19.06. Pe Texasin terassi, Helsinki
27.06. La Ämy, Hämeenlinna
04.07. La Pajularock, Sysmä
08.07. Ke Tammerfest/Klubin terassi, Tampere
09.07. To Tammerfest/Klubin terassi, Tampere
10.07. Pe Tammerfest/Klubin terassi, Tampere
11.07. La Tammerfest/Klubin terassi, Tampere
18.07. La Graceland, Turku
24.07. Pe Karmarock, Harjavalta
30.07. To Hot./rav. Rautaruukki, Karkkila
31.07. Pe Yksityistilaisuus, Nurmijärvi
07.08. Pe Pyhä Unplugged/Hot. Pyhätunturi, Pelkosenniemi
08.08. La Pyhä Unplugged/Hot. Pyhätunturi, Pelkosenniemi
13.08. To Rav. Nevada, Porvoo
15.08. La Tavastia, Helsinki
21.08. Pe Ravintolalaiva Barco, Eteläranta, Pori
22.08. La Toijalan Kellariteatteri, Akaa
23.08. Su Papinniemen leirintäalue, Uukuniemi
28.08. Pe Yksityistilaisuus, Turku
29.08. La Yksityistilaisuus, Helsinki
05.09. La Villi Wäinö, Helsinki
09.09. Ke Malmin sossun avoimet ovet, Helsinki
12.09. La Yksityistilaisuus, Espoo
17.09. To Fanny, Helsinki
19.09. La Nikulanmäki-Rock 09, Pieksämäki
21.09. Ma Rafla, Helsinki
01.10. To Old Cock, Lappeenranta
05.10. Ma Yksityistilaisuus, Helsinki
09.10. Pe S/S Hyöky Kauppatorin ranta, Helsinki
10.10. La Bar Macondo, Helsinki
14.10. Ke Sikarihuone, Helsinki (Official Record Release Party)
17.10. La The Pub, Pornainen
21.10. Ke Yksityistilaisuus, Helsinki
23.10. Pe Yksityistilaisuus, Helsinki
23.10. Pe Jack The Rooster, Tampere
24.10. La Pub Häijään Hirvi, Häijää
26.10. Ma Aamu-TV, Yle1 klo 8:14
27.10. Ti Casino Comedy Club / Grand Casino, Helsinki
30.10. Pe Korjaamo (Arabia Maskerad 2009), Helsinki
30.10. Pe Yle1/Strada, klo 21:30
04.11. Ke On The Rocks, Helsinki
06.11. Pe Rock'n'Roll Cafe, Kirkkonummi
07.11. La House Of Rock, Kouvola
12.11. To Matkarakastaja, Helsinki
14.11. La Sellosali, Espoo (Klo 17:00)
14.11. La Pub Alan Mesta, Kärkölä (Klo 23:00)
20.11. Pe Rymy-Eetu, Helsinki (Klo 19:00)
21.11. La Bar Tona, Jämsänkoski
27.11. Pe Yksityistilaisuus, Helsinki
28.11. La Vakiopaine, Jyväskylä
04.12. Pe Yksityistilaisuus, Helsinki
05.12. La Ravintola Everton, Viiala
07.12. Ma Ravintola Milenka, Helsinki
09.12. Ke Pub Port Arthur, Turku
11.12. Pe Yksityistilaisuus, Vantaa
12.12. La Yksityistilaisuus, Helsinki (Klo 19:30)
12.12. La Ravintola Siilinpesä, Helsinki (Klo 23:00)
14.12. Ma On The Rocks, Helsinki
16.12. Ke Semifinal, Helsinki
18.12. Pe Sikarihuone, Helsinki
19.12. La Pub Robin´s, Kerava
20.12. Su Colorado, Helsinki
23.12. Ke Yksityistilaisuus, Helsinki
   
2010  
01.01. Pe Rymy-Eetu, Helsinki (Klo 19:00)
08.01. Pe Bulldog Bar, Riihimäki
09.01. La Pub Sininen Karhu, Huittinen
15.01. Pe Pub Jälkipeli, Mikkeli
16.01. La Hotelli Emilia, Hämeenlinna
22.01. Pe Pub Jaakko V, Kotka
23.01. La Old Texas, Kaarina
05.02. Pe Kaupunginteatteri (Veeran Grammari), Lappeenranta
06.02. La Monttu, Pori
12.02. Pe Ravintola Krouvi, Mäntyharju
13.02. La Bar Mendocino, Helsinki
14.02. Su Bar Loose, Helsinki (showtime 19:00)
15.02. Ma KOM Ravintola, Helsinki
17.02. Ke Tavastia, Helsinki
19.02. Pe Osmo's Cosmos Bar, Imatra
20.02. La Ravintola Amadeus, Taavetti
02.03. Ti Tavastia, Helsinki
05.03. Pe Villi Wäinö, Helsinki
17.03. Ke Sikarihuone, Helsinki (Black Album release gig)
18.03. To Matkarakastaja, Helsinki
19.03. Pe Kahvila Ravintola Asema, Parikkala
20.03. La The Gallows Bird, Espoo
26.03. Pe Kellariravintola Vanha Monttu, Tampere
27.03. La Ravintola Torvi, Lahti
02.04. Pe Ravintola Manu, Raahe
03.04. La Nuclear Nightclub, Oulu
04.04. Su Yksityistilaisuus, Helsinki
09.04. Pe Yksityistilaisuus, Helsinki
09.04. Pe Ravintola Malmintori, Helsinki
10.04. La Yksityistilaisuus, Hyvinkää
15.04. To Wanha Jokela, Joensuu
16.04. Pe Corona Music Bar, Pieksämäki
17.04. La Bar Tona, Jämsänkoski
23.04. Pe Rymy-Eetu, Helsinki
24.04. La Bar Macondo, Helsinki
27.04. Ti Radio SuomiPop klo 17:00-18:00, suora lähetys
30.04. Pe Yksityistilaisuus, Helsinki (klo 20:00)
30.04. Pe Yksityistilaisuus, Helsinki (klo 23:00)
01.05. La Harju / JYY:n vappupiknik, Jyväskylä (klo 14:00)
01.05. La Ravintola Everton, Viiala (klo 24:00)
05.05. Ke Private show, Helsinki
08.05. La Ravintola Siilinpesä, Helsinki
12.05. Ke Oluthuone Sailor's, Helsinki (klo 20:00)
13.05. To Yksityistilaisuus, Helsinki
14.05. Pe Bulldog Bar, Forssa
15.05. La Pub Häijään Hirvi, Häijää
22.05. La Mahdollisuuksien tori, Tampere (klo 15:00)
22.05. La Sannin Baari, Hamina
26.05. Ke Popot X Nike Sportswear Studio, Helsinki (klo 17:00)
28.05. Pe Pub Bunkkeri, Keuruu
29.05. La Vakiopaine, Jyväskylä
04.06. Pe Bulldog Bar, Tampere
05.06. La Ravintolalaiva Barco (Eteläranta), Pori
09.06. Ke Semifinal, Helsinki
11.06. Pe Kaapelitehdas (Cross Over), Helsinki
12.06. La Mikkeli Soikoon, Mikkeli (klo 14:00)
12.06. La Arto Nybergin kesäduuniblues, TV1 (klo 21:30)
12.06. La Ravintola Ralli, Helsinki (klo 22:30)
13.06. Su Yksityistilaisuus, Helsinki
18.06. Pe Tuulosen Takkahuone, Tuulos
19.06. La Laitilan Munamarkkinat, Laitila (klo 15:00)
19.06. La Yksityistilaisuus, Helsinki
22.06. Ti Yksityistilaisuus, Helsinki
25.06. Pe Ankkuri baari, Angelniemen lossi, Salo
02.07. Pe Bar Mendocino, Helsinki
03.07. La Ämy, Hämeenlinna
03.07. La Yksityistilaisuus, Helsinki
04.07. Su Yksityistilaisuus, Hamina
07.07. Ke Bar Fanny, Helsinki (klo 19:00)
10.07. La Ravintola Villiviini, Kyyjärvi
14.07. Ke Tammerfest/Klubin terassi, Tampere
15.07. To Tammerfest/Klubin terassi, Tampere
16.07. Pe Tammerfest/Klubin terassi, Tampere
16.07. Pe Lomakeskus Sieravuori, Eura (klo 23:00)
17.07. La Tammerfest/Klubin terassi, Tampere
23.07. Pe Ravintola Ristentorppa, Vinkkilä
26.07. Ma Gnurock, Vaajakoski
30.07. Pe Kaskinen Unplugged, Kaskinen
31.07. La Työväen musiikkitapahtuma, Valkeakoski
06.08. Pe Sulkava Soi (Soutustadion), Sulkava
07.08. La Pyhä Unplugged, Pelkosenniemi
13.08. Pe Rymy-Eetu, Helsinki (klo 19:00)
14.08. La Ravintola AnMarin Helmi, Kiikala
20.08. Pe Olarin Kameli, Espoo
21.08. La Toijalan Kellariteatteri, Akaa
27.08. Pe Monttu, Pori
28.08. La Puksun Pub, Helsinki
01.09. Ke Oulun kaup. kirjasto, kirjailijavierailu (klo 18:00), Oulu
01.09. Ke Muusajuhlat, Oulu
02.09. To Corner's Pub, Kokkola
03.09. Pe Bulldog Bar, Riihimäki
04.09. La Yksityistilaisuus, Tampere
04.09. La Pub Robin´s, Kerava
10.09. Pe Kotkanpesä, Förby
11.09. La Kahvila Ravintola Asema, Parikkala
14.09. Ti Yksityistilaisuus, Helsinki
15.09. Ke Bar Loose, Helsinki
17.09. Pe After Eight, Karjaa
18.09. La Ravintola Raittinen, Lappeenranta
19.09. Su Järvenpään kirkko, Henkireikä (klo 17:00), Järvenpää
22.09. Ke Rööperin kulma, Helsinki
23.09. To Yksityistilaisuus, Helsinki
24.09. Pe Villi Wäinö, Helsinki
26.09. Su Bar Llamas, Helsinki
01.10. Pe Sikarihuone, Helsinki
02.10. La Ravintola Ralli, Helsinki
07.10. To One Pint Pub, Helsinki
08.10. Pe Pub Eräjärvi, Eräjärvi
09.10. La Bar Mendocino, Helsinki
14.10. To Wanha Jokela, Joensuu
15.10. Pe Ykän Pub, Oulu
19.10. Ti Tampere-talo, Alivaltiosihteeri 20 vuotta, Tampere
20.10. Ke Kulttuuriratikka (klo 16:00), Helsinki
20.10. Ke Korjaamo / Folks-klubi (klo 21:00), Helsinki
22.10. Pe Oluthuone Wiljami (klo 22:00), Hyvinkää
23.10. La Pub Lättähattu, Hinthaara
27.10. Ke Lawrence Bar & Cafe, Helsinki
29.10. Pe Bar Parooni, Läyliäinen
30.10. La Pub P-51, Ähtäri
31.10. Su Messukeskus, Helsinki (klo 14:00)
04.11. To Yksityistilaisuus, Helsinki
05.11. Pe Rymy-Eetu, Helsinki (klo 19:00)
05.11. Pe Old Bronx, Toijala (klo 23:00)
06.11. La Ravintola Tahto, Orimattila
06.11. La Yksityistilaisuus, Helsinki
11.11. To Yksityistilaisuus, Helsinki
12.11. Pe Sture 21, Helsinki
13.11. La Vakiopaine, Jyväskylä
19.11. Pe Yksityistilaisuus, Helsinki
20.11. La Kahveli, Uusikaupunki
23.11. Ti Yksityistilaisuus, Tampere
25.11. To Henry's Pub, Helsinki / KARI PEITSAMO ROAD HOGS
26.11. Pe Karhu Krouvi, Tampere
27.11. La Bar Macondo, Helsinki
29.11. Ma Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos, Ikaalinen
04.12. La Yksityistilaisuus, Espoo
09.12. To Yksityistilaisuus, Kokkola
10.12. Pe Heinäpään Oluttupa, Oulu
11.12. La Yksityistilaisuus, Helsinki (klo 21:00)
14.12. Ti Casino Comedy Club / Grand Casino, Helsinki
15.12. Ke Semifinal, Helsinki / KARI PEITSAMO ROAD HOGS
   
2011  
01.01. La Klubi, Tampere (klo 12:00)
01.01. La Klubi, Tampere (klo 14:00)
01.01. La TV2 (klo 19:10)
01.01. La Colorado, Helsinki
07.01. Pe Corona Music Bar, Pieksämäki
08.01. La Pölkkybaari, Taipalsaari
12.01. Ke Rööperin kulma, Helsinki
14.01. Pe Kanttari, Petäjävesi
15.01. La Rentukka, Jyväskylä
21.01. Pe Rymy-Eetu, Helsinki (klo 19:00)
22.01. La Swengi, Järvenpää
26.01. Ke Yksityistilaisuus, Helsinki
27.01. To Teatteri Vanha Juko, Lahti
28.01. Pe Pub Markus, Äänekoski
29.01. La The Pub, Pornainen
02.02. Ke On The Rocks (all stars jam), Helsinki
03.02. To Winter Unplugged, Pelkosenniemi
04.02. Pe Winter Unplugged, Pelkosenniemi
05.02. La Winter Unplugged, Pelkosenniemi
11.02. Pe Rav. Pikkuveli, Vantaa
12.02. La Suisto-klubi, Hämeenlinna (klo 22:00)
14.02. Ma Bar Loose, Helsinki
18.02. Pe Villi Wäinö, Helsinki / ROAD HOGS
19.02. La Bar Mendocino, Helsinki
23.02. Ke Vastavirta-Klubi, Tampere / ROAD HOGS
25.02. Pe Rav. Päämaja, Hyrylä (klo 21:00)
25.02. Pe Oluthuone Wiljami, Hyvinkää (klo 23:00)
26.02. La Lepakkomies, Helsinki / ROAD HOGS
02.03. Ke Yksityistilaisuus, Helsinki
03.03. To A-talk TV1 (klo 21:05)
04.03. Pe Sture 21, Helsinki
05.03. La Vanha ylioppilastalo, Helsinki
06.03. Su Töölön kirkko, Helsinki
09.03. Ke Rööperin kulma, Helsinki
11.03. Pe Bar Pinta, Nokia
12.03. La Villiviini, Kyyjärvi
18.03. Pe Kellarirav. Vanha Monttu, Tampere
19.03. La Bar Mendocino, Helsinki
25.03. Pe Rav. Mesikämmen, Kotka
26.03. La Rööperin Taidesalonki, Helsinki (klo 18:00)
26.03. La Siilinpesä, Helsinki
01.04. Pe Bulldog Bar, Riihimäki
02.04. La Wiksbergin Krouvi, Forssa (klo 22:00)
08.04. Pe Runorock / Torvi, Lahti
09.04. La Rav. Fortuna, Masku
10.04. Su T-talo, Turku (klo 17:00)
11.04. Ma Telakka, Tampere (klo 18:00)
13.04. Ke Kahvila Suomi, Helsinki (klo 19:00)
15.04. Pe Rav. Malmintori, Helsinki
20.04. Ke Semifinal, Helsinki / ROAD HOGS
22.04. Pe Sture Jazz Bar, Helsinki (klo 20:00)
23.04. La Ykän Pub, Oulu
24.04. Su Bar15, Seinäjoki
27.04. Ke Rav. Gaselli (klo 19:00)
29.04. Pe Rav. Hämeentuoppi, Kuhmoinen
30.04. La Yksityistilaisuus, Klaukkala (klo 18:00)
30.04. La Rav. Ralli, Helsinki
04.05. Ke Sikarihuone, Helsinki
05.05. To Wanha Jokela, Joensuu
06.05. Pe Olutrav. Pannuhuone, Kuopio
07.05. La Pub-Havanna, Kiuruvesi
10.05. Ti Mäntsälän Autokatsastus, Mäntsälä (klo 13:00)
11.05. Ke ROAD HOGS meet&greet, Popparienkeli, Helsinki (klo 15:00)
13.05. Pe Citypub, Kauhajoki
14.05. La Pub Port Arthur, Turku
20.05. Pe Bar Tona, Jämsänkoski
21.05. La Virgin Oil, Helsinki / ROAD HOGS
22.05. Su Kallio kukkii, Helsinki / ROAD HOGS
27.05. Pe Villi Wäinö, Helsinki
28.05. La Vakiopaine, Jyväskylä
29.05. Su Bar Llamas, Helsinki (klo 21:00)
30.05. Ma Yksityistilaisuus, Helsinki
01.06. Ke Jälkipeli, Mikkeli
03.06. Pe Rymy-Eetu, Helsinki (klo 19:00)
03.06. Pe Rav. Taskumatti, Espoo
04.06. La Yksityistilaisuus, Kerava
05.06. Su Montturock, Tuusula / ROAD HOGS
08.06. Ke Yksityistilaisuus, Helsinki
10.06. Pe Kaapelitehdas (Cross Over), Helsinki
11.06. La Ravintolalaiva Barco (Eteläranta), Pori
15.06. Ke Nosturin Alakerta, Helsinki / ROAD HOGS
15.06. Ke Yksityistilaisuus, Helsinki
17.06. Pe Tuulaaki, Joensuu / ROAD HOGS
18.06. La Yksityistilaisuus, Vantaa
01.07. Pe Haapavesi Folk, Haapavesi
02.07. La Ämy, Hämeenlinna
02.07. La Swengi, Järvenpää / ROAD HOGS
06.07. Ke Rauhalan Patio, Oulu
08.07. Pe Kalkkirannan Kievari, Sipoo
09.07. La Yksityistilaisuus (klo 14:00)
09.07. La Piilipuu, Savitaipale
13.07. Ke Tammerfest/Klubin terassi, Tampere
14.07. To Tammerfest/Klubin terassi, Tampere
14.07. To Urbaani Kesäloma, Turku / ROAD HOGS
15.07. Pe Tammerfest/Klubin terassi, Tampere
16.07. La Tammerfest/Klubin terassi, Tampere
22.07. Pe Old Cock, Lappeenranta / ROAD HOGS
23.07. La M/S Silver Moon/Wanajavesi Rocks -risteily, Hämeenlinna
23.07. La Suisto-klubi, Hämeenlinna / ROAD HOGS
27.07. Ke DBTL / Linnateatteri, Turku
28.07. To Vanha kirkko, Helsinki
30.07. La Kahvila Rav. Asema, Parikkala
05.08. Pe Pyhä Unplugged, Pelkosenniemi
06.08. La Pyhä Unplugged, Pelkosenniemi
08.08. Ma AGK-ratikka / Art Goes Kapakka, Helsinki
10.08. Ke Rööperin Kulma, Helsinki
12.08. Pe English Pub, Kokkola
13.08. La Ykän Pub, Oulu
18.08. To Rööperi Fest, Helsinki
20.08. La Monttu, Pori / ROAD HOGS
21.08. Su Bar Llamas, Helsinki
23.08. Ti Rafla / Art Goes Kapakka, Helsinki
27.08. La Yksityistilaisuus, Helsinki (klo 19:30)
27.08. La Sibbo Goes Crazy, Sipoo / ROAD HOGS
31.08. Ke Nikulanmäki-rock, Pieksämäki
01.09. To YO-talo, Tampere / ROAD HOGS
02.09. Pe Rymy-Eetu / Yksityistilaisuus, Helsinki
02.09. Pe Likefest / Rav.laiva Wäiski / ROAD HOGS
02.09. Pe Lepakkomies, Helsinki / ROAD HOGS
03.09. La Torikahvila Suksii - End Of The Season Party, Helsinki
03.09. La Bar Mendocino, Helsinki
09.09. Pe Pub Lättähattu, Hinthaara
10.09. La Toijalan Kellariteatteri, Akaa
11.09. Su Radio Rock -risteily V, Tallinna / Helsinki
16.09. Pe Piilopaikka, Vantaa / ROAD HOGS
17.09. La Nuclear Nightclub, Oulu
23.09. Pe Vanha Monttu, Tampere
24.09. La Rav. Päämaja, Hyrylä (klo 21:30)
28.09. Ke Cafe Piritta / Tekosyy-klubi, Helsinki
30.09. Pe Rav. Toriterassi, Salo
01.10. La Old Alexander, Mänttä / ROAD HOGS
04.10. Ti Savoy-teatteri, Helsinki
08.10. La Highway Pub, Vantaa
12.10. Ke Hki kaup.kirjasto/Jamit Kirjabaarissa, Helsinki (klo 18:00)
14.10. Pe Rymy-Eetu, Helsinki (klo 19:00)
15.10. La Oluthuone Wiljami, Hyvinkää
17.10. Ma Tikkurilanpuisto, Asematie 11, Vantaa / ROAD HOGS
21.10. Pe Sture 21, Helsinki
22.10. La Wanha Roopetti, Pertunmaa
04.11. Pe Olutrav. Pannuhuone, Kuopio
05.11. La Bar Kukko, Savonlinna
10.11. To Radio Helsinki (klo 17:00)
10.11. To Klubi, Tampere
11.11. Pe Klubi, Turku
12.11. La Vastarannan kiiski, Helsinki
12.11. La Korjaamo, Helsinki
13.11. Su Yksityistilaisuus, Helsinki
18.11. Pe Sture Jazz Bar, Helsinki
19.11. La Bar Mendocino, Helsinki
25.11. Pe Kustaa III, Tampere
01.12. To Yks.tilaisuus, Helsinki
05.12. Ma One Pint Pub, Helsinki
09.12. Pe Raja-tupa, Kukkila
10.12. La Yks.tilaisuus, Helsinki
10.12. La Old Anchor, Helsinki (klo 22:00)
20.12. Ti TBA, Helsinki
26.12. Ma Semifinal, Helsinki
29.12. To Liberte, Helsinki / ROAD HOGS
30.12. Pe Bulldog Bar, Riihimäki
   
2012  
05.01. To Rav. Mesikämmen, Kotka
06.01. Pe Radio Helsinki (klo 18:00)
06.01. Pe Villi Wäinö, Helsinki
07.01. La Virgin Oil, Helsinki / ROAD HOGS
09.01. Ma Yksityistilaisuus, Helsinki
13.01. Pe Old Story, Tikkurila
21.01. La Ravintola Ylä-Ruth, Jyväskylä
27.01. Pe Monttu, Pori / ROAD HOGS
28.01. La Bar 52, Helsinki
03.02. Pe Winter Unplugged, Pelkosenniemi
04.02. La Winter Unplugged, Pelkosenniemi
14.02. Ti Yksityistilaisuus, Helsinki
14.02. Ti Loose, Helsinki
15.02. Ke Club Flirt, Raahe
17.02. Pe Rokkikellari, Helsinki / ROAD HOGS
18.02. La The Gallows Bird, Espoo / ROAD HOGS
21.02. Ti Yksityistilaisuus, Hyvinkää
24.02. Pe Summan Krouvi, Hamina
25.02. La Bar Mendocino, Helsinki
01.03. To Jack the Rooster, Tampere / ROAD HOGS
03.03. La Rav. Kesti, Helsinki Malmi
08.03. To Pand 5.linja 2E, Helsinki
09.03. Pe Carlings Forum, Helsinki (klo 17:00)
09.03. Pe Vuotalo, Helsinki
10.03. La Tuppuralan Baari, Mikkeli
16.03. Pe Vanha Monttu, Tampere
17.03. La Rav. Pieni Kulkuripoika, Pornainen
22.03. To Semifinal, Helsinki / ROAD HOGS
23.03. Pe Old Anchor, Helsinki
24.03. La Helmi Grilli, Helsinki (klo 19:00)
30.03. Pe Miekkaniemi cafe, Viitasaari
31.03. La Ruokapaikka Kohiseva, Pukkila (klo 19:30)
07.04. La Pelikenttä, Hyvinkää / ROAD HOGS
13.04. Pe Carlings invitational VIP show, Helsinki
14.04. La Kapteenin Kajuutta, Helsinki
20.04. Pe Bar Pinta, Nokia / ROAD HOGS
21.04. La Yks.tilaisuus, Helsinki (klo 18:00)
21.04. La Club Ozzy, Lohja
26.04. To Kulttuurikulma / Lauluntekijäklubi, Pori
27.04. Pe Ces't la vie, Helsinki
28.04. La Rav. Päämaja / Hyrylä
30.04. Ma Wanha Makasiini, Jämsänkoski
04.05. Pe Amarillo Street Bar, Espoo
05.05. La Kolme Kaisaa, Helsinki
11.05. Pe Olutrav. Pannuhuone, Kuopio
12.05. La Pub-Havanna, Kiuruvesi
13.05. Su Bar Loose, Helsinki
19.05. La Yksityistilaisuus, Hämeenlinna
19.05. La Yksityistilaisuus, Lappeenranta
24.05. To On The Rocks, Helsinki
27.05. Su Maailma kylässä, Helsinki
28.05. Ma Yksityistilaisuus, Vilppula
01.06. Pe Sture Jazz Bar, Helsinki
04.06. Ma TV1 A-studio klo 21:00
07.06. To Yksityistilaisuus, Helsinki
08.06. Pe Cross Over (Suvilahden Kattilahalli), Helsinki
09.06. La Ravintolalaiva Barco (Eteläranta), Pori
15.06. Pe Kahvila-ravintola Myrskytähti, Myrskylä
16.06. La Piilipuu, Savitaipale
20.06. Ke 45 Special, Oulu
28.06. To Vanha kirkko, Helsinki
29.06. Pe Rantaterassi, Sysmä
30.06. La Ämy, Hämeenlinna
30.06. La Löytty Open Air, Löytty
01.07. Su Walter's Pub, Sastamala (klo 17:00)
05.07 To Jukolan Jussi, Hämeenlinna
06.07 Pe Carlings, Tampere
06.07 Pe Mustalahden satama, Tampere
07.07 La Suolirock, Äänekoski / ROAD HOGS
20.07. Pe Tirmo Blues, Porvoo / ROAD HOGS
21.07. La Karuna Unplugged, Karuna
27.07. Pe Old Story, Mäntsälä
28.07. La Wanha Apoteekki, Porvoo
03.08. Pe Pyhä Unplugged, Pelkosenniemi
04.08. La Pyhä Unplugged, Pelkosenniemi
10.08. Pe Corona Music Bar, Pieksämäki
11.08. La Yksityistilaisuus, Parikkala
18.08. La Yksityistilaisuus, Helsinki
23.08. To Taiteiden yö, Eiran sairaalan puisto, Helsinki
24.08. Pe Ykän Pub, Oulu
25.08. La Grön Lungibaari, Kajaani
25.08. La Balls, Kajaani
30.08. To Merimies Pub, Helsinki (klo 19:00)
31.08. Pe Jyrä, Heinola
01.09. La Punajuuri Block Party, Fredan tori, Helsinki
07.09. Pe Oluthuone Wiljami, Hyvinkää
08.09. La Toijalan Kellariteatteri, Akaa
11.09. Ti Kantritohtori radio show (klo 20:00)
12.09. Ke Bar Loose, Helsinki
14.09. Pe Vanha Monttu, Tampere
21.09. Pe Pub Pikku Eero, Hämeenlinna
29.09. La Yksityistilaisuus, Somero
03.10. Ke Primula, Helsinki
04.10. To Sir Eino, Helsinki
05.10. Pe Bulldog Bar, Tampere
06.10. La Naisvuoritalo, Mikkeli / ROAD HOGS
12.10. Pe Aikalisä, Tampere
13.10. La Pub Lättähattu, Hinthaara
02.11. Pe Amarillo, Espoo
03.11. La Yksityistilaisuus, Helsinki
09.11. Pe Olarin Kamelit, Espoo
10.11. La Bar Vallaton, Somero
16.11. Pe Bulldog Bar, Riihimäki
17.11. La Yksityistilaisuus, Helsinki
23.11. Pe Rööperin taidesalonki, Helsinki
24.11. La Yksityistilaisuus, Nokia
29.11. To Yksityistilaisuus, Helsinki
30.11. Pe Pannuhuone, Kuopio
01.12. La Carlings, Jyväskylä (klo 15:00)
01.12. La Ravintola Metsähovi, Outokumpu
04.12. Ti Yksityistilaisuus, Helsinki
05.12. Ke Carlings Xmas Party (invitational), Helsinki
07.12. Pe Kynsisalonki Näytä kyntesi, Tampere (klo 19:00)
08.12. La Kultahippu, Ivalo
14.12. Pe Karvion lomakeskus, Heinävesi
15.12. La Beer Stop, Joensuu
21.12. Pe Sikarihuone, Helsinki
22.12. La Semifinal, Helsinki
31.12. Ma Ozzy Bar, Lohja
   
2013  
05.01. La Yksityistilaisuus, Helsinki
12.01. La Ylä-Ruth, Jyväskylä
18.01. Pe Old Cock, Lappeenranta / ROAD HOGS
19.01. La TTT-klubi, Tampere
25.01. Pe Pub Markus, Äänekoski / ROAD HOGS
26.01. La Club Colo, Savonlinna
01.02. Pe Winter Unplugged, Pelkosenniemi
02.02. La Winter Unplugged, Pelkosenniemi
08.02. Pe London, Tampere / ROAD HOGS
09.02. La Yksityistilaisuus, Helsinki
10.02. Su Yksityistilaisuus, Helsinki
11.02. Ma Bar Loose, Helsinki
15.02. Pe Monttu, Pori
16.02. La Yksityistilaisuus, Helsinki
16.02. La Wuolle, Muurame
18.02. Ma KOM Ravintola, Helsinki
22.02. Pe Pub Nokia, Nokia
23.02. La Vanha Monttu, Tampere
28.02. To Paavalinkirkko, Helsinki (klo 19:00)
01.03. Pe Studiorav. Paksu, Helsinki
02.03. La Päämaja, Hyrylä
08.03. Pe Seurahuone, Huittinen / ROAD HOGS
09.03. La Korjaamon kirjamarkkinat (klo 14:00), Helsinki
09.03. La Rav. Check Inn, Hyvinkää / ROAD HOGS
11.03. Ma Yksityistilaisuus, Helsinki
15.03. Pe Yksityistilaisuus, Helsinki
16.03. La Kivijalka, Mikkeli / ROAD HOGS
23.03. La Pub Pikkupässi, Karkkila
28.03. To Jyvänen (Martinlaakso), Vantaa
29.03. Pe Old Texas, Kaarina
30.03. La Yksityistilaisuus, Helsinki
30.03. La Alppiruusu, Elimäki
05.04. Pe Runorock/Kirjaston auditorio klo 17-19, Lahti
05.04. Pe Runorock/Torvi, Lahti
06.04. La Rav. Aladdin, Forssa
13.04. La Rav. Tervaholvi, Soini / ROAD HOGS
18.04. To M/S Viking Grace, Turku / ROAD HOGS
20.04. La Yksityistilaisuus, Helsinki
25.04. To Jukolan Jussi, Hämeenlinna
26.04. Pe Yksityistilaisuus, Kerava (klo 20:00)
27.04. La The Gallows Bird, Espoo / ROAD HOGS
29.04. Ma Bar15, Seinäjoki
30.04. Ti Public Corner, Jyväskylä
01.05. Ke Klubi, Tampere
03.05. Pe Radio Rock / Heikelä Korporaatio (klo 09:00)
04.05. La Pannuhuone, Kuopio
09.05. To Helsinki Poetry Connection / Café Mascot, Helsinki
10.05. Pe Ravintola Kalle-kustaa, Rantasalmi
15.05. Ke Sähköajoneuvotapahtuma, Tampere (klo 15:00)
16.05. To Valtiotieteellisen karnevaalit, Helsinki (klo 18:00)
18.05. La Boothill, Helsinki (klo 14:00)
24.05. Pe Kotkanpesä, Särkisalo
25.05. La St. Ranta, Säkylä
31.05. Pe Jukola-rock Vol. 3, Jyväskylä
01.06. La Cafe & Bar Luna, Vantaa / ROAD HOGS
04.06. Ti Yksityistilaisuus, Espoo
07.06. Pe Kaapelitehdas (Cross Over), Helsinki (klo 19.30)
07.06. Pe Pikku-Eero, Hämeenlinna
08.06. La Ravintolalaiva Barco (Eteläranta), Pori
12.06. Ke Sörkkärock, Helsinki (klo 12:00)
12.06. Ke Radio Helsinki (klo 17:00)
12.06. Ke Bar Loose, Helsinki
15.06. La Ilo Festival, Tuusula (klo 14:00)
15.06. La Ravintola Villahaikari, Lohja (klo 23:00)
21.06. Pe ZET-bar, Salo
26.06. Ke Ms. Rhea, Jyväskylä
28.06. Pe Turku Acoustic 2013 (klo 16:00), Turku
28.06. Pe Ravintolalaiva Bore, Turku
29.06. La Ämy, Hämeenlinna
29.06. La Yksityistilaisuus, Leppävirta
30.06. Su Swengin silliblues, Järvenpää (klo 15:00)
05.07. Pe Oluthuone Wiljami, Hyvinkää
06.07. La Yksityistilaisuus, Helsinki
12.07. Pe Keski-Pohjanmaa seminaari, Kaustinen
12.07. Pe Ravintola Pelimanni, Kaustinen (klo 22:00)
13.07. La Alpon kesävestari, Loimaa
17.07. Ke Tammerfest, Tampere
18.07. To Tammerfest, Tampere
19.07. Pe Yksityistilaisuus, Helsinki
19.07. Pe Tammerfest, Tampere
19.07. Pe Sunset Beach Party, Karkkila / ROAD HOGS (klo 23:00)
20.07. La Yks.tilaisuus, Hankasalmi
24.07. Ke Ravintola Kesälato, Joensuu
25.07. To KeiteleJazz, Äänekoski / ROAD HOGS
27.07. La Alppimaja, Ruokolahti
31.07. Ke Bar Llamas, Helsinki
02.08. Pe Pyhä Unplugged, Pelkosenniemi
03.08. La Pyhä Unplugged, Pelkosenniemi
07.08. Ke Roxx, Hanko
08.08. To Hyvinkään Jalostamo, Hyvinkää (klo 20:00)
10.08. La Yksityistilaisuus, Vantaa
17.08. La Koisorock, Vantaa
24.08. La Theft City Rock/Hertunranta, Varkaus
29.08. To Yksityistilaisuus, Helsinki
31.08. La Kulttuurikulma, Pori ROAD HOGS
04.09. Ke Bar Llamas, Helsinki
05.09. To Laaksolahden kappeli, Espoo
13.09. Pe Oluppaari Olkkone, Tampere
14.09. La Tammisen temmellys rääppiäiset, Orivesi (klo 22:00)
20.09. Pe Ravintola Tikankolo, Vesilahti
21.09. La Yksityistilaisuus, Hämeenlinna (klo 16:00)
27.09. Pe Seutulan Keidas, Vantaa
28.09. La Ikkunarock 2013, Jyväskylä
04.10. Pe Bar Tona, Jämsänkoski
05.10. La Pekan pub, Kuopio
11.10. Pe Vanha Monttu, Tampere
12.10. La Yksityistilaisuus, Tampere
17.10. To Asunnottomien päivä, Matinkylä, Espoo
25.10. Pe Helsinki Music Marathon / Bar Loose, Helsinki (klo 20:00)
25.10. Pe Pikku-Eero, Hämeenlinna
26.10. La Bar Kukko, Savonlinna
28.10. Ma Yle Aamu-tv (klo 8:15)
02.11. La Ruokapaikka Kohiseva, Pukkila (klo 19:30)
09.11. La MS/Viking Express
15.11. Pe Aikalisä, Tampere
16.11. La Ravintola Terho, Mathildedal
22.11. Pe Kolme lyhtyä, Lappeenranta
28.11. To Huvipursi, Helsinki
30.11. La Yksityistilaisuus, Helsinki
02.12. Ma Maanantaiklubi, Rav. Milenka, Helsinki (klo 19:00)
13.12. Pe Pannuhuone, Kuopio
21.12. La Aapelin Baari, Helsinki
27.12. Pe Bulldog Bar, Riihimäki
   
2014  
03.01. Pe New Year Boogie / Semifinal, Helsinki
04.01. La Coto Bar & Grill, Mäntsälä
05.01. Su Eikan Pub, Järvenpää
10.01. Pe Radio Helsinki (klo 12:00)
11.01. La Virgin Oil, Helsinki ROAD HOGS
16.01. To Suurella sydämellä klubi, Tampere (klo 18:00)
25.01. La Ylä-Ruth, Jyväskylä
31.01. Pe Winter Unplugged, Pelkosenniemi
01.02. La Winter Unplugged, Pelkosenniemi
04.02. Ti Yksityistilaisuus, Helsinki
06.02. To Yksityistilaisuus, Helsinki (klo 14:00)
07.02. Pe Zet-baari, Salo
10.02. Ma Bar Loose, Helsinki
13.02. To Nuclear Nightclub, Oulu
14.02. Pe Hotel Tekla / Ravintola Brando, Vaasa
21.02. Pe Validifestivaali, Pori
24.02. Ma Harakka klubi, Dubrovnik, Helsinki (klo 20:00)
27.02. To Yksityistilaisuus, Helsinki (klo 14:00)
01.03. La Yksityistilaisuus
06.03. To Yksityistilaisuus, Helsinki (klo 14:00)
07.03. Pe Hyvinkään Jalostamo, Hyvinkää
08.03. La Bar / Restaurant Dei Piselli, Helsinki
16.03. Su Levähdyspaikka, Nastolan SRK, Nastola
20.03. To Yksityistilaisuus, Helsinki (klo 14:00)
28.03. Pe Yksityistilaisuus, Helsinki (klo 17:00)
28.03. Pe Sikarihuone, Helsinki
29.03. La Yksityistilaisuus, Helsinki
06.04. Su Klaukkalan Kirkko, Nurmijärvi
10.04. To Klubi, Tampere
17.04. To Nousuvesi, Espoo
18.04. Pe Vanha Monttu, Tampere
19.04. La Välibaari, Lempäälä
20.04. Su Mikael Agricolan kirkko, Helsinki (klo 12:00)
23.04. Ke Moto Seinäjoki, Seinäjoki (klo 19:00)
24.04. To Yksityistilaisuus, Helsinki
25.04. Pe Radio Helsinki (klo 15:00)
26.04. La Suistoklubi, Hämeenlinna
28.04. Ma Bar Loosister, Helsinki
30.04. Ke Alvari, Kotka ROAD HOGS
03.05. La Päämaja, Tuusula
08.05. To Kansallisteatterin lavaklubi, Helsinki
10.05. La Kallio kipinöi, Helsinki
13.05. Ti Kirkon ilta, Helsinki
17.05. La Jyvänen, Vantaa
24.05. La Bar / Restaurant Dei Piselli, Helsinki
28.05. Ke Radio Helsinki (klo 9:00)
28.05. Ke Bar Loose / Radio Helsinki kesäklubi, Helsinki
29.05. To Mikael Agricolan kirkko, Helsinki (klo 12:00)
31.05. La Piilipuu, Savitaipale
06.06. Pe Kaapelitehdas (Cross Over), Helsinki
07.06. La Annikin Runofestivaali, Tampere
07.06. La Ravintolalaiva Barco (Eteläranta), Pori (klo 22:00)
13.06. Pe Graceville, Iisalmi
14.06. La Rav. Huppeli, Rovaniemi (klo 17:00)
14.06. La Rav. Koskikapakki, Rovaniemi (klo 19:00)
14.06. La Vanha Mestari, Rovaniemi (klo 21:00)
14.06. La Pub Hulibumba, Rovaniemi (klo 23:30)
20.06. Pe Rav. Zone, Rukatunturi
27.06. Pe Turku Acoustic, Turku (klo 20:00)
28.06. La Ämy, Hämeenlinna
29.06. Su Mikael Agricolan kirkko, Helsinki (klo 12:00)
03.07. To Vanhan kirkon kesäilta, Helsinki (klo 19:00)
05.07. La Yksityistilaisuus, Kaavi
11.07. Pe Traktorijazz, Suovanlahti
16.07. Ke SuomiAreena, Pori (klo 15:00)
16.07. Ke Tammerfest, Tampere (klo 20:00)
17.07. To Tammerfest, Tampere (klo 16:00)
18.07. Pe Tammerfest, Tampere (klo 16:00)
19.07. La Tammerfest, Tampere (klo 16:00)
19.07. La Yksityistilaisuus, Lahti
20.07. Su Mikael Agricolan kirkko, Helsinki (klo 12:00)
25.07. Pe Työväen musiikkitapahtuma, Valkeakoski
26.07. La Kukkaisviikot, Tampere
01.08. Pe Pyhä Unplugged, Pelkosenniemi
02.08. La Pyhä Unplugged, Pelkosenniemi
07.08. To Sir Eino, Helsinki
08.08. Pe Ravintola Graniitti/terassi, Riihimäki
15.08. Pe Pannuhuone, Kuopio
22.08. Pe Vanha Monttu, Tampere
23.08. La Bar Kuka, Turku
29.08. Pe Ääniwalli, Helsinki
30.08. La Yksityistilaisuus, Jyväskylä
05.09. Pe Sokea Joe Release Party, Levykauppa Äx, Helsinki
06.09. La Sokea Joe Release Show, Monttu, Pori
07.09. Su Mikael Agricolan kirkko, Helsinki (klo 12:00)
09.09. Ti Radio Dei (klo 13:00)
12.09. Pe Basso, Turku
13.09. La Ravintola Terho, Mathildedal
18.09. To Sorbus-galleria, Helsinki (klo 20:00)
20.09. La Samaria päivä, Porvoo
20.09. La Wossikka, Helsinki
21.09. Su Järvenpään kirkko, Järvenpää
24.09. Ke Sahalahden kirkko, Sahalahti
27.09. La Yksityistilaisuus, Lohja
28.09. Su Mikael Agricolan kirkko, Helsinki (klo 12:00)
30.09. Ti Yksityistilaisuus, Helsinki
04.10. La Ylä-Ruth, Jyväskylä
05.10. Su Sana soi, Tuomiokirkko, Tampere (klo 18:00)
10.10. Pe Port Arthur, Turku
17.10. Pe Kaivo, Espoo
18.10. La Hämeenportti, Somero
23.10. To Zetor - Music Marathon, Helsinki
26.10. Su Mikael Agricolan kirkko, Helsinki (klo 12:00)
01.11. La O'Bass, Turku
07.11. Pe Kilta Bar, Kokkola
08.11. La Kultainen Kulaus, Seinäjoki
09.11. Su Mikael Agricolan kirkko, Helsinki (klo 12:00)
13.11. To Kirkon päivä, Tuomiokirkon krypta, Helsinki (klo 13:00)
14.11. Pe Yksityistilaisuus, Helsinki
15.11. La Yksityistilaisuus, Helsinki
26.11. Ke Yksityistilaisuus, Riihimäki
28.11. Pe Aikalisä, Tampere
29.11. La Pyhärannan Kievari, Pyhäranta
05.12. Pe Yksityistilaisuus, Helsinki
09.12. Ti Siltanen, Helsinki (klo 21.00)
11.12. To Rööperin taidesalonki, Helsinki
12.12. Pe Yksityistilaisuus, Helsinki
13.12. La Yksityistilaisuus, Joensuu
20.12. La Yksityistilaisuus, Helsinki
26.12. Pe Semifinal, Helsinki (klo 21:30)
28.12. Su Mikael Agricolan kirkko, Helsinki (klo 12:00)
31.12. Ke Ravintola Kannas, Helsinki (klo 20:00)
 
2015  
02.01. Pe Pikku-Torre, Turku
03.01. La Yksityistilaisuus, Helsinki
09.01. Pe Old Story, Tikkurila
10.01. La Old Smuggler, Lieto
16.01. Pe Kapun Kellari, Raahe
17.01. La Heinäpään Oluttupa, Oulu (klo 20.00-)
17.01. La Ykän Pub, Oulu (klo 23.00-)
24.01. La Yksityistilaisuus, Helsinki
25.01. Su Tavastia, Helsinki
30.01. Pe Winter Unplugged, Pelkosenniemi
31.01. La Winter Unplugged, Pelkosenniemi
06.02. Pe Basso, Turku
07.02. La Public House, Eura
10.02. Ti Bar Loose / Peitsamo stage 2v (klo 20:00)
13.02. Pe Jalostamo, Hyvinkää
14.02. La Yle aamu-tv (klo 9:00)
15.02. Su Mikael Agricolan kirkko, Helsinki (klo 12:00)
17.02. Ti Vuokatinranta, Sotkamo
20.02. Pe Resiina / Lauluntekijäin ilta (klo 21:00), Lappeenranta
21.02. La Vanha Monttu, Tampere
27.02. Pe Pika-mocca, Kotka
03.03. Ti Yksityistilaisuus, Helsinki
06.03. Pe Viapori Winter Blues 2015, Suomenlinna
08.03. Su Mikael Agricolan kirkko, Helsinki (klo 12:00)
13.03. Pe Radio Helsinki (klo 15:00)
18.03. Ke Yksityistilaisuus, Hauho (klo 12:00)
20.03. Pe Pub Jaska, Raisio
26.03. To Länsi-Pasilan kappeli, Helsinki (klo 18:00)
28.03. La Riihimäen urheilutalo, Riihimäki (klo 18:00)
10.04. Pe Yksityistilaisuus, Helsinki
12.04. Su Mikael Agricolan kirkko, Helsinki (klo 12:00)
18.04. La Iloinen Härkä, Turku
30.04. To Vappukestit Bar Loose, Helsinki
02.05. La Yksityistilaisuus, Helsinki
07.05. To Sir Eino, Helsinki
08.05. Pe Rytmikorjaamo, Seinäjoki
10.05. Su Mikael Agricolan kirkko, Helsinki (klo 12:00)
14.05. To Sobernaut Party 2015, Helsinki
16.05. La Raparperitaivas, Helsinki (klo 15:00)
16.05. La Hospoda, Turku
22.05. Pe Yksityistilaisuus, Helsinki
23.05. La Suuret oluet, pienet panimot, Tampere
01.06. Ma Radio Helsinki (klo 13:00)
03.06. Ke Bar Loose / Radio Helsinki kesäklubi, Helsinki
05.06. Pe Cross Over 2015, Helsinki
06.06. La Ravintolalaiva Barco, Pori
12.06. Pe Näkymä - ympäristötaidetapahtuma, Toijala (klo 17.30)
12.06. Pe Basso, Turku
13.06. La Wanha Mestari Möysä, Lahti
17.06. Ke Yksityistilaisuus, Helsinki (klo 14:00)
18.06. To Yksityistilaisuus, Tampere
21.06. Su Mikael Agricolan kirkko, Helsinki (klo 12:00)
26.06. Pe Turku Acoustic, Turku
27.06. La Ämy, Hämeenlinna
04.07. La Yksityistilaisuus, Kuusela
10.07. Pe Sikarihuone, Helsinki
11.07. La Rottafestarit, Kauhajoki
15.07. Ke Tammerfest, Tampere
16.07. To Tammerfest, Tampere
17.07. Pe Tammerfest, Tampere
17.07. Pe Ale Pub, Hyvinkää (klo 20:00)
18.07. La Tammerfest, Tampere
24.07. Pe h2ö, Turku
26.07. Su Mikael Agricolan kirkko, Helsinki (klo 12:00)
30.07. To Pyhä Unplugged, Pelkosenniemi
31.07. Pe Pyhä Unplugged, Pelkosenniemi
08.08. La Ylä-Ruth, Jyväskylä
12.08. Ke TBA, Helsinki
13.08. To Yksityistilaisuus / Like, Helsinki
14.08. Pe Elostelurock, Oulu
16.08. Su Raparperitaivas, Helsinki (klo 15:00)
28.08. Pe Lenin-museo, Tampere (klo 17:00)
28.08. Pe Härmälänrannan Venetsialaiset, Tampere
29.08. La Kultainen Kulaus, Seinäjoki
12.09. La Tapper's Inn, Sauvo
15.09. Ti Tavastia, Helsinki
19.09. La Old Smuggler, Lieto
20.09. Su Kangasalan kirkko, Kangasala (klo 18:00)
26.09. La Vanha Monttu, Tampere
30.09. Ke Olohuoneilta, Tuusula (klo 18:30)
02.10. Pe Suisto-klubi, Hämeenlinna / Kirjan julkaisu
03.10. La Yksityistilaisuus, Hamina (klo 14:00) / Kirjan julkaisu
03.10. La Walter's Pub, Sastamala (klo 21:00)
04.10. Su Turun kirjamessut, Turku (klo 13:35)
07.10. Ke Klubi, Tampere / Kirjan julkaisu
08.10. To Kom-Ravintola, Helsinki / Kirjan julkaisu
10.10. La Jakomäen kirkko, Helsinki (klo 17:00)
10.10. La Yksityistilaisuus, Helsinki (klo 23:00)
11.10. Su Arto Nyberg, TV1 (klo 18:45)
12.10. Ma Radio Rock (klo 09:00)
16.10. Pe Alabama, Nokia
17.10. La Kaivo, Espoo
23.10. Pe Yksityistilaisuus, Helsinki (klo 16:30)
23.10. Pe Cafe Mascot / Like-klubi, Helsinki
24.10. La Elenia Areena, Hämeenlinna
25.10. Su Helsingin kirjamessut, Helsinki
06.11. Pe 8-baari, Nokia
07.11. La Hospoda, Turku
13.11. Pe Lepakkomies, Helsinki
14.11. La Rav. Päämaja, Hyrylä
20.11. Pe Yksityistilaisuus, Helsinki
25.11. Ke Radio Nova (klo 14:00)
27.11. Pe Glory Days, Porvoo
04.12. Pe Cafe Mascot, Helsinki
16.12. Ke Sture Jazz Bar, Helsinki
18.12. Pe Bulldog Bar, Riihimäki
26.12. La Semifinal, Helsinki
 
2016  
01.01. Pe SuomiLOVE TV2 (klo 21:00)
02.01. La Pikku-Torre, Turku
08.01. Pe Old Story, Tikkurila
16.01. La Eikan Pub, Järvenpää
29.01. Pe Winter Unplugged, Pelkosenniemi
30.01. La Winter Unplugged, Pelkosenniemi
06.02. La Valoa festivaali, Tampere
10.02. Ke Bar Loose, Helsinki
13.02. La Rav. Petteri, Lohja
14.02. Su Lutakko, Jyväskylä (klo 18:00)
19.02. Pe Park Hotel, Tornio
20.02. La Public House Selvä Pyy, Äkäslompolo
27.02. La Public House, Eura
05.03. La Femma-gaala / Virgin Oil, Helsinki
12.03. La Hakaniemen tori, Helsinki (klo 17:00)
14.03. Ma Helkan baari, Helsinki (klo 19:00)
19.03. La Messukeskus / ViiniExpo, Helsinki (klo 15:30)
26.03. La Pub Pikkupässi, Karkkila
02.04. La Kerubin 5-v synttärit, Joensuu
06.04. Ke Salamarock / Tavastia, Helsinki
09.04. La Jurtti Pub, Joutsa
16.04. La Wanha Paja, Helsinki
22.04. Pe Bar Kaiku, Kuopio
30.04. La Bar Loose, Helsinki
01.05. Su Rav. Viljos, Suolahti (klo 14:00)
13.05. Pe Rav. Alba Rio, Porvoo
14.05. La Sara Hildénin taidemuseo, Tampere (klo 18:00)
14.05. La Vanha Monttu, Tampere (klo 21:00)
14.05. La Bar Alivoima, Tampere (klo 23:00)
21.05. La Forssa Unplugged, Forssa
22.05. Su Mikael Agricolan kirkko, Helsinki (klo 12:00)
28.05. La Dynamo-klubi, Turku
04.06. La Ravintolaiva Barco, Pori
10.06. Pe Cross Over 2016, Helsinki (klo 19.30-)
11.06. La Yksityistilaisuus, Helsinki
12.06. Su Yksityistilaisuus, Raasepori
15.06. Ke Semifinal / Pre-launch Party, Helsinki
17.06. Pe Bassoradio Aamushow (klo 10:00)
18.06. La Rav. Lohikukko / Levynjulkaisu, Valkeala
21.06. Ti Yle Radio 1 / Kultakuume (klo 15:00)
25.06. La Uukuniemi, Parikkala (klo 22.00)
02.07. La Ämy, Hämeenlinna
15.07. Pe Tulivuorirock, Lappajärvi
16.07. La Terassiravintola Tupa, Kivijärvi
20.07. Ke Tammerfest, Tampere (klo 16:00)
21.07. To Tammerfest, Tampere (klo 16:00)
22.07. Pe Tammerfest, Tampere (klo 16:00)
23.07. La Tammerfest, Tampere (klo 16:00)
23.07. La Yksityistilaisuus, Helsinki
24.07. Su Tuherock 2016, Sammatti (klo 15:00)
05.08. Pe Pyhä Unplugged, Pelkosenniemi
06.08. La Pyhä Unplugged, Pelkosenniemi
20.08. La Rytmiraide, Kurikka
24.08. Ke Radio Helsinki (klo 12:00)
24.08. Ke Bar Loose / Radio Helsinki kesäklubi, Helsinki
26.08. Pe Yksityistilaisuus
27.08. La Yksityistilaisuus, Helsinki
03.09. La Moision Olkkari, Turku
06.09. Ti Yksityistilaisuus, Lohja (klo 15:00)
09.09. Pe Sture 21, Helsinki (klo 21:30)
17.09. La Yksityistilaisuus, Asikkala
24.09. La Yksityistilaisuus
28.09. Ke Rav. Salve, Helsinki (klo 19:00)
01.10 La Sikarihuone, Helsinki
08.10. La Rav. Leskirouva, Toijala
02.11. Ke O'Malley's (hotelli Torni), Helsinki (klo 20:00)
05.11. La Jääkellari, Suomenlinna (klo 21:00)
26.12. Ma Semifinal, Helsinki w/ SHÖCKING BLÜ